Yazılım Çözümlerimiz / Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

Şirketinizin yazılım ihtiyaçlarını hazır yazılımlar çözemiyorsa, süreçlerinize, birimlerinize ve ürün/hizmet yapınıza uygun yazılım çözümleri ile size verimlilik kazandırabiliriz. Ekibimiz ihtiyaçlarınızı belirleyip, analiz edip, uygun çözüm alternatifleri sunarak, yükünüzü hafifletip karlılığınızı arttıracak yazılımlar geliştiriyor.

Yazılım Geliştirme Süreçleri

Proje Analizi

Talebe ait Yazılım Geliştirme Aşamaları incelenerek özel yazılım geliştirme ihtiyacınızın belirlenmesinin öncesinde yapılan detaylı analiz çalışmaları ile yazılımda yer alacak tüm modüller detaylı şekilde belirlenir. Bu aşamada sizinle ortak bir çalışma söz konusudur. Tüm isteklerinize cevap verecek bir yazılım üretimi için öncesinde ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve yazılım için öngörülecek yeteneklerin listelenmesi üretim planlamasının ilk aşamasını oluşturur.

Tasarım

Çalışılan ve yazılımın ana omurgasını oluşturan ekranlar, görsel tasarıma dönüştürülür. Tasarım aşamasında Yazılım Geliştirme Yöntemleri belirlenerek. İhtiyaçlarınızın yanında geliştirilebilir bir altyapı sağlanır.

Kodlama

Size özel tasarlanan yazılımın belirlenen süreçlerinin tamamlanması, hatta zaman zaman aynı süreçler içinde ara yüz kodlama süreci başlar. Bu aşama yapılan özel yazılımın, yine size özel üretilmiş tasarıma giydirilme işlemi devam eder. Ara yüz kodlanırken de web standartları ve son teknolojiler kullanılır. En çok tercih edilen ve kullanılan tarayıcılarda görüntüleme testleri yapılarak ilerlenir.

Test

Yazılım ve tasarım süreçleri sağlıklı şekilde bitirildikten sonra test süreci başlar. Programın doğru çalışıp çalışmadığı, entegrasyonların yetenekleri, isteklerinizin tamamen programlamaya yansıtılmış olması gibi birçok durum yoğun şekilde test edilir. Bazı testler programlamanın yayınlanmasından sonra da devam eder.

Kullandığımız Teknolojiler

 

Yazılım Geliştirme Süreci analiz edildikten sonra en uygun model Proje Yöneticilerimiz tarafında analiz edilerek uygun teknolojiler belirlenir.
ASP Net, Java, Delphi, Pyhton, RAD Studio, C++ Builder, IOS, Android, Big Data, CMS  

Web Tasarım Kodlama

Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal kimliğinizi bütünüyle yansıtan, mevcut trendlerin ışığında günümüz teknolojileri ile profesyonel çözümler.

E-Ticaret Siteleri

Hizmet verdiğiniz sektöre özel yaptığımız analizler sonucunda nasıl bir süreç, tasarım ve model ile ilerlemeniz gerektiğiyle ilgili uzman tavsiyeleri.

Web Portalları

Özel yazılım mühendislerimiz ile taleplerinizi karşılayacak, %100 özelleştirilebilir çözümler.

Özel Web Projeleri

Responsive süreçlerine uygun olarak telefonlarda, tabletlerde ve tüm web browser’larda düzgün çalışan web siteleri.

Seo – Arama Motoru Optimizasyonu

Sağladığımız alt yapı ile Google’da üst sıralara çıkmanızı sağlayacak önerilerimiz, ve kullanıcı dostu arayüz.

Profesyonel Destek

Taleplerinizi hızlı ve doğru çözümler vermeyi hedefleyen 7/24 destek alabileceğiniz uzman destek.

Web Tasarımı ile Google’de Üst Sıralara Çıkmak Mümkün Müdür?

Web sitesinin sürdürülebilir olması içerik yönetim stratejileri ile mümkündür. Web sitesinin hayata geçirilmesi ve yaşatılması, ziyaretçinin sizin ile girdiği etkileşim sonucunda mümkündür.  Web tasarım ile google’da indekslenerek ilk sayfalarda çıkmanız mümkündür yalnız kullanıcı dostu site ve seo’yu kullanıcı deneyimi ile birleştirerek çıkaracağınız içerikler ilk sayfalara çıkmanıza yardımcı olurken garanti etmez. Google’da ilk sayfaya çıkmanızı kısa vadede sağlayan unsurlardan biri de Google AdWords’dür. Unutulmamalıdır ki AdWords bütçesinin düşürülebilmesi için iyi bir kullanıcı deneyimi ve tasarım zaruridir.

Telefon

(0216) 577 54 18 – 19 – 0850 522 4234


Adres

Ayşe Hatun Çeşme Sokak Onur Plaza No:3/13 Küçükbakkalköy Mah. Ataşehir – İstanbul