Yazılım Çözümlerimiz / Sektörel Çözümler
Matbaa Sektörüne Yönelik Çözümler
 

Profesyonel Matbaa müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirilen matbaa yazılımı; matbaa bünyesinde ihtiyaç duyulan hızlı ve doğru maliyetlendirme ve sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar olan tüm operasyonel işlem sürecinde kuruma hız, pratiklik ve maliyet avantajı sağlar.  Müşteri nezdinde kurumunuza farklılık kazandıran verimliliği ve başarısı ispatlanmış sektörel bir yazılımdır.

Matbaa yazılımımızı görmek için lütfen tıklayınız. ” 

 

Kişisel Gelişime Yönelik Çözümler
 

Hızlı Okuma

Okumak temel beceridir.Okumanızı daha iyi hale getirdiğinizde hayat boyu başarı çıtanızı yukarıya çekebilirsiniz.  Hızlı Okuma Tekniği aslında doğru okumak demektir.

Okumak göz ve beyin arasında gerçekleşen bir eylemdir.Okurken göz ve beyin koordinasyonunun daha iyi yapılması ve okuma yanlışlarından kurtulmak sizi çok daha iyi bir okuyucu haline getirecektir.Bu da okumaktan  çok daha fazla keyif almanızı  ve okuduklarınızı daha iyi anlamaya başlamanızı sağlayacaktır..

 

Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri beynimizin sağ ve sol lobunun özelliklerini birlikte devreye sokarak kalıcı ve kolay öğrenmeyi sağlayan tekniklerdir. Hayal gücü,çağrışımlar,mizah devreye girdiğinde öğrenmek çok kolay ve zevkli hale gelir. Hafıza Teknikleri ile öğrenmeyi eğlenceye çevirin, ezberlemeden çok hızlı öğrenmeyi öğrenin.Medya Sektörüne Yönelik Arşivleme Çözümleri
 

 

Medya, Belediyecilik ve diğer sektörelere yönelik geliştirdiğimiz proje, haber, metin ve fotoğrafların etiketlenerek  kaydedilmesi aynı zaman da istenilen kayıtların hızlı bir şekilde bulunmasını amaçlamıştır.

 

 

Asitlik Fonksiyonu Yazılımı Projesi

 

Asitlik fonksiyonu ölçüm yapan çevre birimlerinden gerçek zamanlı veri okuyarak, ölçüm adımlarını ve prosedürünü otomatik gerçekleştirmektedir. Elde edilen veriler ile asitlik fonksiyonuna ilişkin istatistiksel sonuçlar yazılım tarafından otomatik oluşturulmaktadır.( TÜBİTAK Ume 2011 )

 

Üretim Sektörüne Yönelik Saha Veri Toplama Çözümleri

( Üretim Takibi,Duruş İzleme,Fire Takibi,Performans İzleme,Verimlilik İzleme)
Artan küresel rekabet ve buna bağlı olarak değişen satış fiyatları (hammadde, işçilik ve enerji maliyetleri gibi üreticinin fazla etkisinin olmadığı konular göz önüne alındığında), rekabet günü ve karlılığı etkileyecek en önemli unsur olarak “Üretim Verimliliği” görülmektedir. Üretim verimliliğini yönetmek ve arttırabilmek, verimliliğin sürekli ve doğru ölçülmesiyle mümkündür. Bu noktada karşılaşılan en önemli sorun, gerçek ve sağlıklı veriye anında ulaşamamaktır.

Sahadan Veri Toplama  üretim alanından minimum insan gücüyle çok çeşitli verileri alarak, bu verileri kendi ERP programı ile bütünleştiren, başka ERP programlarına entegre edebilen, sonuçları ile işletmenizin üretim faaliyetlerini anlık izlemenizi sağlayan, müdahale etme şansı tanıyan ve raporlayan bir sistemdir.

 

Telefon

(0216) 577 54 18 – 19 – 0850 522 4234


Adres

Ayşe Hatun Çeşme Sokak Onur Plaza No:3/13 Küçükbakkalköy Mah. Ataşehir – İstanbul